Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,79 / Satış: 5,82
€ EURO → Alış: 6,59 / Satış: 6,62

Ücretsiz Blog Servisi

Ücretsiz Blog Servisi
  • 13.03.2010
  • 3.897 kez okundu

Harikalar yaratan wordpress içerik yönetim sistemi sayesinde webmasterlığı bilmeyenler bile kendilerine çok ala bir blog yapma hakkına sahip oluyorlar. Geçtiğimiz dönemlerde seo yarışmalarına bir çok avantaj katan blogcu.com, blogger.com, wordpress.com gibi sistemler bu blogları tanımamıza daha çok yardımcı olmuşlardı. Aynı zamanda bu yarışmalar sayesindede başta blogcu.com olmak üzere internette alexa gibi rank sitelerinde hatrı sayılır yerlere geldiler.

WordPress.com hakkında bir çok spekülasyon yaratılmıştı, bu kulaktan fısıltılar genelde bu sistemin ücretli olacağı konusundaydı. Bu iddialara yorum bile yapmayan wordpress.com şuanda da hala ücretsiz olarak servisi devam ettirmekte.

Bir blog sisteminde en önemli husus elbette ki altyapıdır. Sonuçta bu domainler altında kendinize ait bir site yapıyorsunuz ve bur sitenin uzun ömürlü olması gerçekten önemli. Bir çok harcanan emeklerden sonra kapanan sistemler gerçekten can sıkıcı olmakta. 2000’li yılların başlarında mynet gibi altyapısı kuvvetli olan bir genel içerikli portal bile bunu eline yüzüne bulaştırmıştı.

Şimdilerde ise iyi bir altyapı ile kurulan bir sistemden söz edicem sizlere, bilmis.net sirin bir domain ile bedava blog servisi imkanı tanımakta. Diğer bloglara istinaden bu sistemde daha gelişmiş eklentiler ve temalar gözümüze çarpıyor. Bu alanda adını korumak isteyenlerden biri olacak gibi. bilmis.net‘i ziyaret ederek sizde ücretsiz olarak bir blog sahibi olabilirsiniz.

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. sitenizi beğenerek takib ediyoruz başarılarınızın devamını temenni ederiz

YORUM YAZ