Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,79 / Satış: 5,82
€ EURO → Alış: 6,59 / Satış: 6,62

P2P’de dosya paylaşımı

P2P’de dosya paylaşımı
  • 19.05.2009
  • 1.132 kez okundu

Dosya paylaşımı: Bazı için, terim ve lezzetli veri, kişiler vermek istiyorum arkadaş dünya çapında bir ağ nezaket bir bitmeyen akışı karşılıklı kazanç, bedava film ve müzik kavramlar kadar conjures. Ancak, çok dik downside yanı’s. Kenara alma imkanı Mahkeme için telif hakkı ihlali için hauled, P2P kullanıcıları sürekli onlar ortak istemiyorum dosya paylaşımı karşı korumak gerekir.

Kongre Gözetimi ve Hükümet Reform Komitesi ile gizlilik ve güvenlik riskleri LimeWire ve diğer meslektaşların kullanarak teşkil bir taze göz alarak-peer dosya paylaşım uygulamaları, şimdi de ev ve ofis için Microsoft Office 50% Kaydet’i iyi zamanı Mac 2008 için. Buraya tıklayın daha fazla bilgi edinmek için. Bu servisler kullanıcıların kendi hassas veri güvenliği reassess için.

Komite üyeleri, geçtiğimiz ay yeni oturumlar hazırlanmak için işaretle Gorton, bu Kireç Grubu, LimeWire sahibi başkanı; US Attorney General Eric H. Tutucu Jr ve Jon Leibowitz, Federal Ticaret Komisyonu hakkında ABD Federal Ticaret Komisyonu başkanı Diğer yönettiği meslektaşların ağ güvenliği. Komite olaylar son derece hassas kurumsal ve hükümet dosyaları içeren bir toplu iş cevap oldu Internet’e geniş kişisel bilgisayarlar yoluyla sızdırılmış.

Komite LimeWire karşı yasal işlem olasılığı bulunan güvenlik riskleri azaltma ima etti. Bu kaygılar ardından, Gorton Komitenin başkanı Rep Edolphus Şehirler, DN.Y., bu LimeWire yazılımı tamamen kullanıcıların dosyaların ortak olabilir daha fazla kontrol sağlamak için tekrar yazıldı var ilan için yazdım.

Bu tür iddialar rağmen, eşler arası (P2P) ağları son derece dikkatli kullanılmalıdır meslektaşların için. Kullanıcı bilgilerini bir eksikliği hakkında P2P ağ bir unwittingly özel bilgi etmede en büyük yollarından biri olmaya devam etmektedir.

Peer ağları katlanarak büyüyor. Bu kullanıcıların veri ihlal sadece onları kullanmaya devam değildir inanmıyorum. Bu mantık İnternet böylece kullanmazsanız, veya tehlikeli bir sürücü yok etme eşdeğer olduğunu araba, çünkü bir kaza öldürüldü alabilirsiniz.

Bu haber technewsworld.com‘dan kaynak alınmıştır.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ