Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,99 / Satış: 6,01
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

Opera!

Opera!
  • 17.09.2009
  • 3.557 kez okundu

İnternette güvenli sörf yapmak ve aynı zamanda hızlı bir kullanım sağlamak için, bir takım araçlar kullanmaktayız. Bu araçların en başında gelen tabi ki tarayıcılardır. İnternet kullanıcıların birçoğu göze hitap eden ve hızlı tarayıcılar tercih etmektedir. Bu kullandığım kavramdan 3’ünü barındıran bu Opera şimdi Türkiye’de projelendirilmektedir.

Opera Türkiye Takımı Zahekden Açıklama;

Opera Türkiye Takımı olarak sizlere bir süredir hazırladığımız ve halen yayınlamakta olduğumuz projeler ile ilgili bilgi vermek istiyoruz…

Daha önce sizleri Opera Türkiye Undrground ile ilgili bilgi vermiş ve yakında yayınlanacak olan muhtemel çalışmalarla ilgili kısaca bilgilendirmiştik.

Artık Undergorund grubunun tüm çalışmalarını tek bir sayfa altında takip edebilirsiniz.

Opera Türkiye Pojeleri
Bu sayfanın hazırlanmasının en temel amacı ; Opera Tarayıcı kullanımına yönelik yapılmış olan tüm ciddi çalışmalara son kullanıcıların kolayca ulaşmasını sağlamaktır.

Proje kapsamında daha önce yayınlanmış olan Opera SSS , OperaTR Arama Motoru , Operayı Keşfet proje detaylarını bulabileceğiniz gibi ; daha önce duymadığınız tamamen yeni projeleri de ( Opera Türkçe Yardım Dosyaları , Opera’da Çalışmayan Siteler) görebileceksiniz.

İlgili proje: http://www.zahek.com/opera-turkiye-projeleri/

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ