Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
€ EURO → Alış: 7,46 / Satış: 7,49

Oflu Hocanın Şifresi Tanıtım Fragmanı

Oflu Hocanın Şifresi Tanıtım Fragmanı
  • 17.11.2014
  • 6.840 kez okundu

Oflu Hoca’nın Şifresi 31 Ekim 2014 ‘te izleyicilerle buluşmuştur. Türk yerli yapım olan filmin türü komedidir. Film süresi 1 saat 44 dakikadır.Sümela’nın Şifresi filmini imza atan Adem Kılıç ‘ın üstlendiği film bir futbol takımının başkanlık seçimlerini ve aday olan başkanların arasında gelişen komik rekabeti anlatıyor. Yine bir Karadeniz komedisi. İzleyici tekrar kavuşuyor Karadeniz insanının komik hareketlerine , sevecen bakışlarına. Filmin yapımcısı Üçgen Yapımdır. Filmde birçok ünlüyü görmek mümkün. İzleyiciyi bol kahkaha dolu anlar bekliyor.

Oflu hoca (Çetin Altay) sıradan bizler için ise şaka gibi gelebilecek bir gündür. Oflu hoca bir televizyon kanalında kendisine yöneltilen abuk subuk sorulara cevap vermekle meşguldur. Oflu Hoca’nın babası azıtmıştır ve her bayan için büyük tehlike arzetmektedir. Oflu Hoca her işe atılan ve yerinde duramayan bir karakterdir. Oflu Hoca babasını zor zaptetmektedir. Babasıyla başı sürekli derde girer. Bu arada gençlik yıllarında top koşturduğu Doğan Spor’da başkanlık seçimleri vardır. Müteahhit Ahmet ( Ahmet Varlı) başkanlığa adaydır. Oflu Hoca bir anda kendisini başkanlık seçimlerinde bulur. Oflu Hoca’da adaylığını koyar ve Müteahhit Ahmet’le kıran kırana bir başkanlık seçimi yarışı başlar. Müteahhit Ahmet hiç güven vermeyen bir başkan adayıdır. Onların arasında yaşanan başkanlık seçimi komik olayların başlangıcına neden olur. Karadeniz mizah anlayışı ve futbola olan tutkusunu bu filmde fazlasıyla görmek mümkün.

oflu-hocanin-sifresi-basrol-oyunculari

Oflu Hoca’nın Şifresi filminin İMDB puanı 6.7 ‘dir. Komedi türünde oldukça kaliteli bir film. Filmin yönetmenliğini diğer serilerde olduğu gibi Ahmet Kılıç üstlenmiştir. Filmin senaryosu Hilmi Köksal Alişanoğlu , Engin Elgün ve Ferhat Ergün ‘e aittir. Filmin başrol oyuncusu Çetin Altan ( Oflu Hoca) ‘dır. Filmin diğer oyuncuları Ahmet Varlı ( Müteahhit Ahmet ), Köksal Engür ( Ali Osman), Didem Balçın (Asiye ), Başak Daşman ( Ümmiye ), Tarık Papuççuoğlu ( Ürolog), Mehtap Bayrı ( Meryem) ve Eser Eyüboğlu ( Kadir) ‘ dur. Filmde ayrıca Ahmet Kural , Özlem Savaş , İsrafil Köse ve Yılmaz Vural da yer almaktadır.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ