Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,79 / Satış: 5,82
€ EURO → Alış: 6,59 / Satış: 6,62

Modern Warfare 2 harita yaması

Modern Warfare 2 harita yaması
  • 01.10.2009
  • 916 kez okundu

Activision kesinlikle nakit çekme ile ilgili bir iki şey gibi yayıncının milyar dolarlık Nisan-Haziran döneminde kanıtladığı bilir. Bir Post-kazanç, Activision Publishing Başkanı ve CEO’su Mike Griffith arama yatırımcıların kapalı uçlu ve analist olarak nasıl Call of Duty genişletmek için: oyun hızla Kasım 10 sürümü yaklaşırken’s ötesinde Modern Warfare 2 satış planları, bu oyun elde edeceğini söyledi harita paketleri sonrası çift-başlatın.

Bugün, Activision, Modern Warfare 2 için bir yarışma parçası olarak bir o harita paketleri için zaman çerçevesini ortaya-bu satışa Ekim ayında devam edecek markalı Monster Enerji içecekler. Promosyon malzemeleri, çeşitli medya sağlanan bir dizi bir parçası olarak, Monster Energy ambalaj notları 5.000 Kazananlar hangi bahar 2010 yılında bir “planlı sürümü” olan bir serbest Modern Warfare 2 harita paketi sunulacak.

Activision yarışma hakkında daha fazla bilgi sunmak ve reddedilen olup bahar 2.010 harita paketi olacağını yorum olmaz Modern Warfare 2 için ilk. Monster Enerji ödül fırsatı da oyun ve Xbox 360 ve PS3 gibi Monster ücretsiz yapabilirsiniz Enerji içecek için 10.000 Modern Warfare 2 pano temaların 100 kopya içerir.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ