Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,79 / Satış: 5,82
€ EURO → Alış: 6,59 / Satış: 6,62

Lida

Lida
  • 31.01.2012
  • 1.532 kez okundu

Kilo vermek için yaptığınız diyetlerden vazgeçmeyin. Başaramazsanız bile, unutmayın ki, her zaman yeniden deneyebilirsiniz. Eğer başarılı olarak zayıflamak istiyorsanız lida bitkisel zayıflama hapı‘ ndan destek alın. Sağlıklı bir beslenme uygulamanız, beden hareketleri yapmanız, uygun vitamin ve mineraller‘ i almanız, evinizde ve işinizde stres yaratacak durumları azaltmanız yararlı olabilir. Bu egzersizler ve lida ile kısa zamanda zayıflayacaksınız.

Sigara içmeye devam ederken birkaç hafta boyunca bu dediklerimizi yapın; sonra, hazır olduğunuzu hissedince, bir kez daha sigarayı azaltmayı deneyin. Bazı kimseler sigarayı birden bırakmayı daha kolay bulabilirler. Bazıları ise bir ay ya da daha uzun bir süre boyunca her gün bir sigara azaltarak bu kötü alışkanlıktan kurtulurlar. Bırakılan sigara ile biraz kilo artışı gözlenebilir. Bu duruma engel olmak için lida kullanabilirsiniz.

Sigarayı bırakamayan ya da bırakmak istemeyen, ama sigaradan kaynaklanan ciddi bir rahatsızlığı bulunanlar içinse, sigarayı birden bırakmaktansa azaltmak daha uygun olabilir. İyi bir beslenme uygular, sigarayı da günde beşe indirebilirseniz, sigaranın zararlarını önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Batı’ da pek çok insan her gün Valyum, Mogadon, Libriyum ve Ativan gibi yatıştırıcı ilaçlar kullanmaktadır. Bu tip ilaçları lida kapsül ile beraber kullanmadan önce doktorunuza danışın. Bugün artık iyice anlaşılmıştır ki bu ilaçlar hem ruhsal, hem de bedensel bağımlılık yaratmaktadır. İlaç bağımlısı kimseler ilaç olmadan yaşayamaz hale gelirler ve ilaçtan yoksun kalınca gerek ruhsal, gerekse bedensel hastalık belirtileri gösterirler.

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Mert dedi ki:

    Zayıflama kapsülü olarak Sandalose ürününü tavsiye ediyorum. Noter onaylı bir üründür ve aynı zamandada bitkisel bir üründür. Düzenli olarak, verilen bilgilere uyarak kullandım bu ürünü ve inanılmaz sonuçlar aldım 1 ay içerisinde. Yeterki düzenli olarak kullanın bu ürünü çok güzel sonuçlar elde ediyorsunuz.

YORUM YAZ