Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
€ EURO → Alış: 7,46 / Satış: 7,49

Lida Zayıflama Hapı

Lida Zayıflama Hapı
  • 29.04.2013
  • 5.854 kez okundu

SAHTE VE ORİJİNAL LİDA NASIL ANLAŞILIR?

Lida, sonuçları bakımından incelendiğinde kalıcı bir zayıflatma etkisiyle başarılı bir besin takviyesidir. Bu yüzden de en çok satılan zayıflama kapsülü haline gelmiştir. Dolayısıyla da yaklaşık 430 tane farklı sahte lida kapsülleri piyasaya sürülmüştür. Her piyasaya sürülen ürün için sahte lida üretenler orijinal adıyla satışını sağlamaya çalışmaktadır. Bu, insan hayatıyla ve psikolojisiyle oynamaktan başka bir şey değildir. Peki, sahte ve orijinal lida nasıl anlaşılır?

orjinal-lidanın-satesinden-ayrimi

Orijinal lida çok kaliteli bir mikro hologram içerir, sahte lidalar kalitesiz bir görüntüdedir. Kapsüllerin korunduğu alüminyum folyo, orijinal lidada çok kaliteli bir görünümdedir. Sahte lida ise böyle değildir. Orijinal lidanın kapsülü ikiye bölündüğünde tozun rengi kirli beyaz-açık kahverengi-bej rengidir. Sahte lidalarda kahverengi veya kar beyaz gibi farklı renkler bulunmaktadır. Orijinal lidada kutu üzerinde renk değiştiren bandrol bulunmaktadır, karanlık bir ortamda kutu mat bir renktedir. Kutunun mat yüzünün sol yanında en üstte daire şekillerinin arasında Kunming Dali logosu kabartmalı olarak bulunmaktadır. Paketin üzerinde bulunan dalgalı desenin üzerinde sadece büyüteçle görülebilen “Genuie” yazısı mevcuttur. Kutunun içerisindeki alüminyum folyo, aydınlıkta parlar ve 6 değişik dilde “zayıflama kapsülü” yazar. Dış kısımda ise lida logosu ve “günde 1 kez” yazar. Kapsülün dış kısmı yeşil ve sarı renktedir. Kapsülün yeşil kısmında lida logosu, amblemi bulunmaktadır ve sarı kısmında da seri numarası yer almaktadır. Lidanın kutusunun dışında üretim tarihi ve son kullanma tarihi yer almaktadır. Kutunun dışında elinde gazete tutan bir bayan resmi bulunmaktadır. Sahte lidalar ise değişik birçok şekilde üretilmiş olup tüm firmaların ürettiği lidalar farklı şekillerdedir.

Sahte ve orijinal lida nasıl anlaşılır? Lida satın almadan önce iyice araştırılmalı ve bu özelliklere dikkat edilmelidir.

Kilo vermek isteyen, daha ince bir görünüme sahip olmak isteyen her bireyin zayıflamak için elinden gelen her şeyi yaptığına toplum olarak hepimiz şahidiz. Başvurulan bu yollardan bir tanesi de zayıflama hapları. Ancak bu zayıflama haplarından bazıları sağlığa zarar veren kimyasal bileşimler içerirken Lida Zayıflama Kapsülü doğal ve yalnızca bitkilerden oluşan bir üründür. Peki, bu kapsül içindeki bitkiler nerede ve nasıl yetişiyor? Uzak doğu da Çin Halk Cumhuriyeti’inin dağlarında yetişen 9 bitkiden oluşan bu ürünün bitkileri geceleri serin gündüzleri sıcak ortamda yetişiyor. Bu bitkiler çok geçmiş yıllarda da uzak doğunun bayanları tarafından kullanılıyormuş.
Bu geçmiş yıllardan süre gelen ve zayıflama hapı haline getirilen 9 bitki şunlar; Yunnan, Guttiferae Plant, Coleus Scutellarioides,Arum, Trigonella Foenum, Ferusalem, Cyomopalis, Marimu Kumbuat, Guarana bitkileri.
Lida Zayıflama Kapsülü kullanıcısına zayıflamaktan başka imkânlarda sunuyor. İştah kesilmesi, sıkılaşma, incelme ve benzeri imkânları yaşayan kullanıcılar üründen çok memnun kalıyor. Ancak ürünün bazı yan etkileri de var. Özellikle ilk tüketme zamanı baskın olan bu yan etkiler kişi için başta psikolojik sorunlar yapabilir. Ama korkulacak bir durum yok. Uyku problemi, baş dönmesi, mide bulantısı ve kalp çarpıntısı yapabilir.
Ürün sabah bir şeyler atıştırmadan önce aç karnına 1 kapsül olarak içilmeli. Bol bol su ile tüketilmeli. Ancak daha fazla etki görmek istiyorsanız içtiğiniz suyun ılık olmasına özen gösterin.
Birde dikkat edilmesi gereken hususlarından biri de orijinal ürün olmasına dikkat etmek. Teknolojinin zirvede olduğu bu zamanlarda rağbet gören birçok şeyin sahtesi üretildiği gibi bu zayıflama hapı ürününün de sahtesi yapılıp satılıyor. Ve bu sahte ürünler kullanıcıların sağlığını bozabiliyor. Bu yüzden kullanıcılar ürünü alırken orijinalliğini ve sahteliğine dikkat edilmeli.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ