Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
€ EURO → Alış: 7,46 / Satış: 7,49

Kurtlar Vadisi Pusu 155.Bölüm Fragmanı izle 12 Nisan 2012 Tanıtımı izle

Kurtlar Vadisi Pusu 155.Bölüm Fragmanı izle 12 Nisan 2012 Tanıtımı izle
  • 10.04.2012
  • 1.460 kez okundu

Ve işte o her bölümü ile nefesleri kesen dizi Kurtlar Vadisi Pusu 155. bölüm fragmanı izle. Kurtlar Vadisi Pusu Memati 155.bölüm fragmanı izle. Kurtlar Vadisi Pusu Memati Ölüyor mu 155. bölüm fragmanı izle.

TNT ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin heyecanla beklenen 155. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 155. bölüm fragmanında neler yaşanacak. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 155. bölüm fragmanı ve Kurtlar Vadisi Pusu 155. bölüm fragman özeti..

Kurtlar Vadisi Pusu izle. Kurtlar Vadisi Pusu 155. bölüm fragmanı izle( tnt dizi izle) Kurtlar Vadisi Pusu 155 en son bölüm fragmanı burada ( 12 Nisan 2012) Kurtlar Vadisi Pusu 155. bölüm fragmanı full hd izleyin ( pana dizi TNT dizi fragmanı izle) Kurtlar Vadisi Pusu izle ( dizi fragmanı izle)

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 155. bölüm fragmanı ankarahaber.com’da yayına girdi. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 155. bölüm fragmanında Polat ve Şahmeran karşı karşıya geliyor. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 155. bölüm fragmanında Memati vuruluyor.

Fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu, nefes kesen bir bölümle daha izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu hafta yayınlanacak olan 155. bölümünde Polat Alemdar’ın Şahmeran’la görüşmesini istemeyen derin güçler hem Polat Alemdar’a hem de Şahmeran’a suikast düzenliyor…

Kurtlar Vadisi Pusu 155. bölüm fragmanında İşkenceci Polisi öldüren Pusat’a cezaevi yolu görünüyor… Kurtlar Vadisi Pusu 155. bölüm fragmanında İstihbaratçı Mete Bey Pusat’ın kısa süreliğine de olsa cezaevine girmesi gerektiğini söylüyor…

Kurtlar Vadisi Pusu 155. bölüm fragmanında Selvi yüzünden arası açılan Pusat ve Memati barışıyor…

Kurtlar Vadisi Pusu 155. bölüm fragmanında Medya Patronu Davut Tataroğlu’nu öldürmek için emir alan derin devletin kara kutusu ” Kara” Polat Alemdar’ın talimatıyla Tataroğlu’nu öldürmek için harekete geçiyor…

Kurtlar Vadisi Pusu‘nun 155. bölümünde neler yaşanacak?

Kurtlar Vadisi Pusu 155. bölüm fragmanında Polat Alemdar, örgütün tepe ismi Şahmeran’la masaya oturabilecek mi?

Kurtlar Vadisi Pusu 155. bölüm fragmanında Polat’ın örgütle görüşmesini istemeyen istihbarat örgütleri ne yapacak?

Kurtlar Vadisi Pusu 155. bölüm fragmanında Pusat cezaevine girecek mi?

Kara, medya patronu Davut Tataroğlu’nu öldürecek mi?

Kurtlar Vadisi Pusu 155. bölüm fragmanında Tüm bu sorular ve daha fazlasının cevabı Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümünde cevabını bulacak. Kurtlar Vadisi Pusu 155. yeni bölüyle 29 Mart Perşembe akşamı TNT ekranlarında olacak…

İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 155. yeni bölüm fragmanı…

Örgüt, Polat Alemdar’ı müzakere masasına oturtarak, zaferini ilan etmek istiyor… Örgütün planlarını bozmak isteyen Polat Alemdar ise yeni stratejisini devreye sokuyor. İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 155. yeni bölüm fragmanı ve özeti…

Fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu, nefes kesen bir bölümle daha izleyenlerinin karşısına çıkıyor. Vadi’nin bu hafta yayınlanacak olan 155. bölümünde Polat Alemdar ile terör örgütü arasında ciddi çatışmalar yaşanıyor… Polat Alemdar’ı müzakere masasına oturtmak isteyen örgüt, böylelikle dünya kamuoyu önünde zafer ilan etmek istiyor… Örgütün bu tezgahına düşmek istemeyen Polat Alemdar ise yeni stratejisini uygulamaya koyuyor…

Türkiye’nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun nefesleri kesecek 152. bölümü, 22 Mart Perşembe akşamı TNT ekranlarında olacak. İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 152. bölümünde yaşanacaklar:

Polat Alemdar, örgütle görüşmeyi kabul eder. Üstelik bu görüşmeyi Kuzey Irak’ta gerçekleştirecektir! Abdülhey bu kararı Zara aracılığıyla örgüte ilettiğinde Şahmeran büyük bir sevinçle karşılar.

Polat Alemdar’ın örgütle masaya oturacağı haberi medyada da yer alır. Polat’a hiç beklemediği bir yerden büyük bir tepki gelir.

Ancak Kuzey Irak’ta hem Polat’ı hem de örgütü büyük bir sürpriz beklemektedir. Polat Alemdar ve Abdülhey kendilerini büyük bir pusunun içinde bulur.

Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizideki Zaza Dayı karakteriyle milyonların gönlünde taht kurmayı başaran ünlü oyuncu Ali Sürmeli, ekranlara veda edeceğini açıkladı.

ZAZA DAYI KURTLAR VADİSİ PUSU’YA VEDA EDİYOR

Kurtlar Vadisi’nin ‘Zaza Dayı’sını canlandıran Ali Sürmeli, oyunculuğu bırakacağını açıkladı.

Ünlü tiyatro oyuncusu Ali Sürmeli, bu sezon yoğun bir tempoda çalışıyor. “Antigone” adlı tiyatro oyununda oynayan Sürmeli, ayrıca Kurt Kanunu ve Kurtlar Vadisi’nde de rol alıyor.

Bu yoğun tempoya daha fazla ayak uyduramadığını ve sezon sonunda oyunculuğu bırakacağını belirten usta oyuncu, “Bu sene emekli olacağım. Asos’a yerleşip, bütün bu hengâmeden kurtulacağız. Oyunculuğu bırakıyorum” açıklamasında bulundu.

Kurtlar Vadisi Pusu 152. bölüm izle ( tek parça) Kurtlar Vadisi Pusu 152. bölüm full izle (panadizi) Kurtlar Vadisi Pusu 152. bölümü buradan izle( tnt izle) Kurtlar Vadisi Pusu 152. bölüm dizi izle ( 22 Perşembe. ( Kurtlar Vadisi Pusu 152. bölüm burada)

Kurtlar Vadisi Pusu’nun Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, KKTC Bakanlar Kurulu tarafından fahri kültür ve turizm ataşesi ilan edildi. Şaşmaz, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da KKTC’ye faydalı işler yapmak için çalışmalarına devam edeceğini kaydetti.

Görevi’ Başbakan İrsen Küçük’le görüşmesinde alan Şaşmaz, ”Üstelendiğim bu önemli görevi en iyi şekilde yerine getireceğimi huzurlarınızda belirtmek isterim” dedi.

Kurtlar Vadisi Pusu 151. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın

Bundan sonra alacağı görevlerle hem Kıbrıs, hem Türkiye’ye faydalı olmaya çalışacağını vurgulayan Şaşmaz, merhum Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın da dizilerinde rol aldığını hatılattı ve ekledi: Elimizden geldiğince yavru vatanımızın bütün dünyaya tanıtımını nasıl sağlayabiliriz, nasıl bir turizm ülkesi haline getirebiliriz çabasındaydık. Dizimizde de bu yüzden birkaç kez zikredildi. Sayın Denktaş’la bu oldu.”

Şaşmaz ayrıca denktaş’ın mezarını ziyaret etti.

Ahmedinejad’ı daha uzun boylu ve heybetli biri olarak tasvir etmiştim. Heybetinde bir eksiklik yok olmasına yok da boyu biraz kısacaymış…

Başbakan Erdoğan’ın boyu bildiğim kadarıyla 1.80-1.85 arası. Uzun boylu ama hani basketbolcu gibi de değil… ‘Orta’dan biraz uzun…

Ahmedinejad, Başbakan’ın yanında bayağı kısa kalmış… (Ahmedinejad’la boyumuz neredeyse aynı…)

Dünya’ya meydan okuyan Ahmedinejad’ı böyle görünce aklıma Polat Alemdar geldi. Polat da ufak-tefek görünüyor ama Dünya’yı dize getiriyor… Kimseye eyvallahı yok…

Ahmedinejad gibi…

İkisi de kısa, ikisi de cesur…

Biri sanal, biri gerçek cesur…

Biz de kısayız ama o kadar başka bir numaramız yok.

Sadece kısayız…

Türkiye’nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun nefesleri kesecek 155. bölümü, 12 Nisan Perşembe akşamı TNT ekranlarında olacak. İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 155. bölümünde yaşanacaklar:

Polat Alemdar’ın planı işe yarar ve örgüt adına Şahmeran Polat’la masaya oturur. Görüşme oldukça gergin geçer. Polat görüşmede hamlesini yapar ve Şahmeran’ı köşeye sıkıştırır. Şahmeran ise görüşmeyi kaydetmiştir.

Polat hamlesini yapmış, Şahmeran’ın Şamir’le buluşmasını beklemektedir. Şahmeran yola çıktığında peşinde Polat ve ekibinin olduğundan habersizdir.

Polat Alemdar’ın planı işe yarar ve örgüt adına Şahmeran Polat’la masaya oturur. Görüşme oldukça gergin geçer. Polat görüşmede hamlesini yapar ve Şahmeran’ı köşeye sıkıştırır. Şahmeran ise görüşmeyi kaydetmiştir.

Polat hamlesini yapmış, Şahmeran’ın Şamir’le buluşmasını beklemektedir. Şahmeran yola çıktığında peşinde Polat ve ekibinin olduğundan habersizdir.

Polat ve ekibi kurdukları pusuda Şahmeran’ı ele geçirirler. Ancak Şamir yine kurtulmuştur. Polat ise Şahmeran’ı konuşturmaya kararlıdır.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 155. bölüm fragmanı gazete5.com’da yayına girdi. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 155. bölüm fragmanında Polat ve Şahmeran karşı karşıya geliyor. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 155. bölüm fragmanında Memati vuruluyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU BİTECEK ÇÜNKÜ…..

İzleyicinin 2003 tarihinden bu yana farklı isimlerle ekranında olan Kurtlar Vadisi’nin yakında sona ereceği öne sürüldü.

15 Ocak 2003 ile 29 Aralık 2005 tarihleri arasında Kurtlar Vadisi, 19 Nisan 2007 tarihinden bu yana da Kurtlar Vadisi Pusu adıyla hayatımızda yer alan dizi için -bana göre- geri sayım başladı.

Çıkardığı tartışmalar, kırdığı reyting rekorları ve dillere pelesenk olan ‘racon’larıyla Türk dizi tarihine damga vuran bir yapım, artık miadını doldurdu.

NEDEN Mİ?

1 – Dizinin senarsitleri 8 yılda o kadar çok temayı tükettiler ki; kısır bir döngünün içine girdiler…

2 – Cumhurbaşkanı, Başbakan, Genelkurmay Başkanı dahil; kullanılacak hiçbir ‘sürpriz’ figür kalmadı…

3 – Başbakan’a suikast, Genelkurmay Başkanı’na suikast vs. gibi konu maddeleri tüketildi…

4 – Amerikalılar, İsrailliler, Almanlar, Ruslar, İranlılar, Kürtler, misyonerler gibi, Türk kamuoyunun değişik kesimlerinde ‘düşman’ olarak algılanan tüm unsurlarla mücadeleye dizide yer verildi ve tükendi…

5 – Polat Alemdar’ın hayatına giren dört kadından ikisi öldü, biri Polat’tan olan bebeğini kaybetti ve aklını yitirdi… Dolayısıyla senaristlerin, Vadi fanatiklerinin ilk günden bu yana uzak durduğu ‘aşk’ teması üzerine de söyleyecek bir sözü kalmadı…

6 – Bizim millet kısa ve öz, akılda kalıcı, slogan niteliğindeki anlatımları pek bir sever… Dizide “Sonunu düşünen kahraman olamaz”, “Dostum olmaz, hasmım yaşamaz”, “İki kişinin bildiği sır değildir” gibi racon cümleler artık yok…

7 – “Racon” sahibi “baba”lar yerine devletin dehlizlerindeki siyasi hesaplaşmalara, derin senaryolara yer verilmeye başlandı… Bu da kemik izleyicide uzaklaşma yarattı…

8 – Diziye son dönemde dahil olan hiçbir “Polat düşmanı” heyecan yaratamadı… Çünkü Kurtlar Vadisi’nin takipçileri Karahanlı’ları, İskender’leri, Feller’leri gördü…

9 – Polat Alemdar geçmişte zaman zaman zor duruma düşer, düşmanının eline geçer ya da devlet tarafından kızağa çekilirdi… Bu da izleyicide “Haftaya Polat kurtulacak mı?” sorusunu yaratır ve izlenirliği devam ettirirdi… Ama artık Polat, devlet adına terör örgütleriyle müzakerede bulunacak kadar “devlet” oldu… Bu da “Polat nasıl olsa her istediğini kolaylıkla hallediyor” algısı yaratarak, dizinin izlenmesini anlamsızlaştırdı…

10 – Dizideki abartı sahneleri, şiddet içerikli görüntüleri ve yabancı düşmanlığının körüklenmesini vs. beğenmeyen, fakat diziyi izlemeyi sadece ve sadece “kötü bir alışkanlık” olarak gören izleyiciler, alternatif buldu… Bknz: Suskunlar dizisi…

Gelelim reyting rakamlarına…

SBT’nin verileri beni doğrular nitelikte…

Şubat ayının ikinci haftasından itibaren düşen reytingler, diziyi Fatmagül’ün Suçu Ne? adlı yapımın arkasına düşürmüş durumda… Yani Kurtlar Vadisi Pusu artık zirvede değil…

SONUÇ MU?

1 – Evet, Türkiye’de bir dizi gerçeği varsa bu gerçeğin üzerindeki ayak izlerinin en büyüğü Kurtlar Vadisi’nindir…

2 – Evet, bir zamanlar bu dizi başladığında sokaklar boşalır, kahvehanelerde toplu izleme seansları düzenlenirdi…

3 – Evet, Çakır öldüğünde bu ülkede 40 gün yas tutuldu, cenaze namazları kılındı; dizide Çakır’ı vuran adam günlerce sokağa çıkamadı…

4 – Evet, bir dönem babalar doğan çocuklarına Polat, Memati, Abdülhey isimlerini verdi…

5 – Evet, diziyi izleyenlerin ekseriyeti Türkiye gündemini buradan takip etti…

6 – Evet, bu dizi Türk televizyon tarihinde kırılması zor reyting rekorlarına imza attı…

Ama artık yolun sonuna gelindi…

Senaristlerin elinde, izleyicide heyecan yaratacak tek bir sahne kaldı…

Polat Alemdar için hazırlanan şerefli bir SON… Kurtlar Vadisi’nin yakında sona ereceği öne sürüldü.

İzleyicinin 2003 tarihinden bu yana farklı isimlerle ekranında olan Kurtlar Vadisi’nin yakında sona ereceği öne sürüldü.

15 Ocak 2003 ile 29 Aralık 2005 tarihleri arasında Kurtlar Vadisi, 19 Nisan 2007 tarihinden bu yana da Kurtlar Vadisi Pusu adıyla hayatımızda yer alan dizi için -bana göre- geri sayım başladı.

Çıkardığı tartışmalar, kırdığı reyting rekorları ve dillere pelesenk olan ‘racon’larıyla Türk dizi tarihine damga vuran bir yapım, artık miadını doldurdu.

NEDEN Mİ?

1 – Dizinin senarsitleri 8 yılda o kadar çok temayı tükettiler ki; kısır bir döngünün içine girdiler…

2 – Cumhurbaşkanı, Başbakan, Genelkurmay Başkanı dahil; kullanılacak hiçbir ‘sürpriz’ figür kalmadı…

3 – Başbakan’a suikast, Genelkurmay Başkanı’na suikast vs. gibi konu maddeleri tüketildi…

4 – Amerikalılar, İsrailliler, Almanlar, Ruslar, İranlılar, Kürtler, misyonerler gibi, Türk kamuoyunun değişik kesimlerinde ‘düşman’ olarak algılanan tüm unsurlarla mücadeleye dizide yer verildi ve tükendi…

5 – Polat Alemdar’ın hayatına giren dört kadından ikisi öldü, biri Polat’tan olan bebeğini kaybetti ve aklını yitirdi… Dolayısıyla senaristlerin, Vadi fanatiklerinin ilk günden bu yana uzak durduğu ‘aşk’ teması üzerine de söyleyecek bir sözü kalmadı…

6 – Bizim millet kısa ve öz, akılda kalıcı, slogan niteliğindeki anlatımları pek bir sever… Dizide “Sonunu düşünen kahraman olamaz”, “Dostum olmaz, hasmım yaşamaz”, “İki kişinin bildiği sır değildir” gibi racon cümleler artık yok…

7 – “Racon” sahibi “baba”lar yerine devletin dehlizlerindeki siyasi hesaplaşmalara, derin senaryolara yer verilmeye başlandı… Bu da kemik izleyicide uzaklaşma yarattı…

8 – Diziye son dönemde dahil olan hiçbir “Polat düşmanı” heyecan yaratamadı… Çünkü Kurtlar Vadisi’nin takipçileri Karahanlı’ları, İskender’leri, Feller’leri gördü…

9 – Polat Alemdar geçmişte zaman zaman zor duruma düşer, düşmanının eline geçer ya da devlet tarafından kızağa çekilirdi… Bu da izleyicide “Haftaya Polat kurtulacak mı?” sorusunu yaratır ve izlenirliği devam ettirirdi… Ama artık Polat, devlet adına terör örgütleriyle müzakerede bulunacak kadar “devlet” oldu… Bu da “Polat nasıl olsa her istediğini kolaylıkla hallediyor” algısı yaratarak, dizinin izlenmesini anlamsızlaştırdı…

10 – Dizideki abartı sahneleri, şiddet içerikli görüntüleri ve yabancı düşmanlığının körüklenmesini vs. beğenmeyen, fakat diziyi izlemeyi sadece ve sadece “kötü bir alışkanlık” olarak gören izleyiciler, alternatif buldu… Bknz: Suskunlar dizisi…

Gelelim reyting rakamlarına…

SBT’nin verileri beni doğrular nitelikte…

Şubat ayının ikinci haftasından itibaren düşen reytingler, diziyi Fatmagül’ün Suçu Ne? adlı yapımın arkasına düşürmüş durumda… Yani Kurtlar Vadisi Pusu artık zirvede değil…

SONUÇ MU?

1 – Evet, Türkiye’de bir dizi gerçeği varsa bu gerçeğin üzerindeki ayak izlerinin en büyüğü Kurtlar Vadisi’nindir…

2 – Evet, bir zamanlar bu dizi başladığında sokaklar boşalır, kahvehanelerde toplu izleme seansları düzenlenirdi…

3 – Evet, Çakır öldüğünde bu ülkede 40 gün yas tutuldu, cenaze namazları kılındı; dizide Çakır’ı vuran adam günlerce sokağa çıkamadı…

4 – Evet, bir dönem babalar doğan çocuklarına Polat, Memati, Abdülhey isimlerini verdi…

5 – Evet, diziyi izleyenlerin ekseriyeti Türkiye gündemini buradan takip etti…

6 – Evet, bu dizi Türk televizyon tarihinde kırılması zor reyting rekorlarına imza attı…

Ama artık yolun sonuna gelindi…

Senaristlerin elinde, izleyicide heyecan yaratacak tek bir sahne kaldı…

Polat Alemdar için hazırlanan şerefli bir SON…

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ