Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,99 / Satış: 6,01
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

İnternetten Baskıda Sürprize Son

İnternetten Baskıda Sürprize Son
  • 24.11.2008
  • 881 kez okundu

Birden fazla internet sayfasından toparlanan içerikleri birleştirerek yazabilen HP Akıllı Web Baskısı, ekrandakinden farklı çıkan internet baskıları devrini de bitiriyor.HP Akıllı Web Baskısı, kullanıcılara internet sayfalarını istedikleri şekilde yazdırma olanağı sunarak, kağıt ve mürekkep masrafını azaltıyor.

HP Akıllı Web Baskısı, baskıda kontrolü kullanıcıya veren HP Akıllı Tercih işlevi ile metin, resim ve grafik gibi Web sayfası içeriklerini istenilen sırayla basma olanağı sunuyor. Birden fazla İnternet sayfasından toparlanan içerikleri birleştiren HP Akıllı Web Baskısı sayesinde kullanıcılar, yalnızca istedikleri içerikleri yazdırarak; kâğıt ve mürekkepten harcamasından tasarruf sağlıyor.

Yeni yazılım ayrıca, Microsoft Internet Explorer 6.0 üzerinden Web sayfaları basabilirken, sıkça rastlanan sorunları otomatik olarak giderebiliyor. HP Akıllı Web Baskısı, Web sayfalarını standart sayfa boyutuna (A4) göre ayarlayarak sayfa kenarlarında eksiklik olmasını engelliyor. Yazılım, son sayfada birkaç satırdan oluşan kısımları önceki sayfaya aktarıyor ve böylece kâğıt israfı önleniyor.

Akıllı Web Baskısı nasıl çalışıyor?

HP Akıllı Web Baskısı, dijital bir kırpma defteri oluşturulmasına imkân tanıyarak, seçilen metin ve grafiklerin burada toplanmasını sağlıyor.

İçerikler bu özel belgeye aktarıldıktan sonra, metin yeniden düzenlenebiliyor ve boyutlanabiliyor. İçerik istenilen şekle geldiğinde ise HP Akıllı Web Baskısı, değişiklikleri koruyarak dokümanı PDF dosyası haline getiriyor. Web sayfası çıktısını kâğıt genişliğine göre otomatik olarak ölçeklendiren HP Akıllı Web Baskısı, beklenmedik sonuçlarla karşılaşma riskini ortadan kaldırıyor.

(Cnet Türkiye)

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ