Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
€ EURO → Alış: 7,46 / Satış: 7,49

Gizli dosyalarınız için şifreli USB

Gizli dosyalarınız için şifreli USB
  • 27.11.2008
  • 1.027 kez okundu

Verbatim, gizli veriler ile çalışan kişileri yönelik olarak şifre korumalı veri kasası ve AES hardware disk şifreleme sistemine sahip USB belleği pazara sundu

Media depolama sistemleri alanında uzman olan Verbatim, şirketlerin, hastanelerin ve diğer kurumların giderek artan ihtiyacı haline gelen güvenlik taleplerini karşılamak üzere Business Secure USB (İş Güvenliği Sağlayan USB ) geliştirdi. 256 bitlik AES hardware şifreleme sistemi  şifre koruma ile birleştirilerek, depolanan veriler için çok özel bir güvenlik sağlar hale getirildi. “Güvenilir Cihaz” kalite  mühürü ile ödüllendirilen Business Secure USB, gizli veri ve bilgilerin kaybolma ya da çalınma kaygısı olmadan depolanması olanağı sunuyor. Ürün 2 GB ve 16 GB arasında depolama kapasitesi sunuyor.

256-bitlik AES hardware disk sifreleme sistemi kullanılarak,gizli veri ve bilgiler korunuyor ve yetkisiz kişilerin veriye ulaşımı bir şifre ile engelleniyor. Sistem şifre girişi, şifre karıştırıcı algoritma ve hakerlara karşı 6 yanlış giriş denemesinden sonra cihazdan bilgiyi yok eden şifre sisteminden oluşan pek çok güvenlik fonksiyonu sunuyor.

Kaynak: www.cnetturkiye.com

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ