Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,79 / Satış: 5,82
€ EURO → Alış: 6,59 / Satış: 6,62

Forza 3 Eylül Perakende satışında

Forza 3 Eylül Perakende satışında
  • 19.05.2009
  • 799 kez okundu

Microsoft, sebep olarak 2009 Elektronik Eğlence Fuarı, bu Los Angeles Haziran 1-4 kimden gözyaşı yolunda olduğu kadar bilgi hemorrhaging gibi görünüyor. Geçen hafta, bir off-the-Rezervasyonunuz oyun gazeteci ve heyecan hesabı Oyunu Çatal altında Microsoft, Haziran 1, bu yıl gerçekleşmesi için yıllık basın toplantısında, ne getirecek üzerinde sözde Detaylar döküldü gönderme.

Ve söylentiler Amid bir Metal Gear Solid 4 Xbox 360, bir hareket algılama kamera, ve uzun bir çeşitli-under-the-Radar demolar, Oyun Çatal Microsoft resmen Forza Motosport 3 peçesini söyledi. Olarak Amazon Almanya online veritabanı Prima Strateji Oyunu Kılavuzu’na yarışçı için listelenen vardır Bugün, toprak altına bu söylenti standları, biraz firmed. Ürün sayfasına göre, Forza 3 strateji kılavuzu Almanya’da 30 Eylül tarihinde piyasaya sunulması bekleniyor.

Forza 3 varlığı ilk ortalarında bilinen oldu-2008 araştırma firması Intellisponse tarafından sismik bilgi sızıntısı olarak parçası. Belgeler sızıntısı ile ilgili bu yarışçı ve çok takdir önceki, 2007 yılında yayınlanan, 100 parça ve 400 araba fazla teklif üzerinde dramatik bir genişleme olacağını belirtti. Bu belgeler de birkaç yeni yarış modları getirecek oyun – Drag, Drift, oval, nokta – yanı sıra yeni bir online topluluk özellikleri söz verdim.

Microsoft, however, oyun varlığı konusunda çekingen oynamaya devam etmektedir.

Bu haberin kaynağı: www.gamespot.com ‘dur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ