Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,95 / Satış: 6,97

Biber hapı

Biber hapı
  • 20.02.2013
  • 4.212 kez okundu

BİBER HAPI KULLANICI YORUMLARI

Çoğunlukla biber hapı kullanıcıları kendilerine göre ayrı yorumlar yapmışlar yapmışlardır. Örnek verelim;
Biber hapı kullanıcı yorumu; biber hapını ben iki sene önce alarak kullanmıştım. Kullanmaya başladıktan sonra bir ay içersin de 10 kilo vermiştim ama bunu yanın da yürüyüş yapmayı da ihmal etmedim. Ancak 5-6 ay daha biber hapını kullanmaya devam ettim ama hiç kilo veremedim. Sonrasında ise biber hapını kullanmayı kestim. Yeniden iki sene içersinde eski kiloma dönüş yaptım şu anda 93 kiloyum ve yeniden biber hapı aldım. Bu sefer hedefim ise 15 kilo vermektir.

biber-hapi-ile-kilo-verenlerBiber hapı kullanıcı yorumları; biber hapını bir sene önce kullanmaya başlamıştım ve tam 15 kilo verdim. Ancak biber hapını kullanmayı bıraktığım da ise verdiğim kilonun hepsini geri aldım. Ancak şimdi yeniden biber hapı almak istiyorum acaba daha önce kullandığım için şimdiki kullanım da yine kilo verebilir miyim?
Biber hapı kullanıcı yorumları; özellikle şunu öğrenmek itiyorum 17 yaşındayım ve çok fazla kilom var. Biber hapı kullanmak istiyorum acaba yan etkisi var mıdır.17 yaşında biber hapını kullanırsam kötü bir etkilenme olur mu?
Biber hapı kullanıcı yorumları; beni duyun! Kilolarımdan kurtulmak istiyorum. Tam beş kutu biber hapı aldım. Acaba beş kutu biber hapı ile 15 kilo verebilir miyim, merak ediyorum.

Biber hapı kullanıcı yorumları; hiç biber hapını kullanmadım ama kullanmak istiyorum çünkü zayıflamaya gerçekten çok ihtiyacım var. İki senedir korunmak için doğum kontrol hapı kullanıyorum, çocuğum yok acaba bu nedenle herhangi bir yan etki yapar mı? Çevremdekiler genel olarak farklı şeyler söylüyor. Aklım karışıyor ama acil olarak zayıflamam gerekiyor. Ancak bebek istemediğim için hapı bırakamam.

Meksika biber hapı, biber hapının ana maddesidir. Kırmızı biberin yağları yakıcı, metabolizmayı hızlandırıcı etkisi tüm doktorlar tarafından söylenmekte olan bir bilgidir.

Meksika biber hapının içinde ne var?

Farklı bitki özlerinin bir araya gelmesinden oluşan Meksika biber hapının içinde olan bitkilerin özellikleri birbirini tamamlayıcı şekilde boy göstermektedir. Tamamen doğal bir oluşum sergilediğinden dolayı Meksika biber hapına zayıflama ilacı demek oldukça yanlıştır. Doğal ilaç tanımı her ne kadar mecaz anlam ifade ederek kullanılsa da Meksika biber hapı bir zayıflama ilacı değildir.

Meksika biber hapının içindeki bitki özlerinin zehirleme olasılığı var mı?

Şimdiye kadar öyle bir yan etkisi görülmemiş olan Meksika biber hapı içindeki bitkiler genellikle birbirlerini tamamlayıcı özelliklere sahip oldukları için ters etki yapmazlar. Tepkimeye girecek şekilde kullanılmadığında vücut reaksiyon göstermez.

Meksika biber hapının içindeki bitki özleri ne zaman tepkimeye girer?

Meksika biber hapının alkol ile kullanımı, hapın içindeki maddelerin doğal dengesini bozarak istenmeyen sağlık sorunlarına yol açabilmektedir.

Meksika biber hapını mide hastalığı olanlar kullanabilir mi?

Meksika biber hapı, doğrudan mideye gittiği için sindirim ve boşaltım sistemlerini etkileyerek emilim sağlandığı için gastrit, ülser gibi mide rahatsızlığı olan kişiler Meksika biber hapını kullanmamalıdır. Aksi takdirde sağlığını riske atmış olur.

Hamile bayanlar kullanabilir mi?

Hamile bayanlar Meksika biber hapını kullanamaz. Hem kendi sağlığı hem bebeğin sağlığı açısından son derece zararlıdır.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ