Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 4,71 / Satış: 4,73
€ EURO → Alış: 5,46 / Satış: 5,48

Biber hapı Türkiye resmi satışı

Biber hapı Türkiye resmi satışı
  • 16.09.2010
  • 1.304 kez okundu

Biber hapı zayıflama kapsülü

Geçtiğimiz günlerde çıkan haberlere göre, biber hapı ve pepper time olarakta bilinen bu kapsülün piyasada çok fazla sahtesi bulunduğu için bir çok kişi zayıflama uğruna zarar görmekte, bu konuda insanların kesinlikle bilinçlenmesi gerekiyor ve bu ürünü kullanmakta ısrar ediyorlarsa da kesinlikle doktorunuza veya sağlık hekimlerine danışılmalıdır.

Biber hapı zararları
Son yıllarda yaşanan obezite sorunları ve çoğu kadınların televizyonda gördükleri güzel kadınlara imrenmeleri sonucu birçok zayıflama ürünü üretilmiş ve bu pazarda büyük bir rant sağlanmıştır. Halen piyasada ve internet ortamında satışına devam edilen bu ürünlerin içeriği hakkında kutularında veya içlerinde herhangi bir açıklama yazmamakla birlikte, hiçbir onaydan geçmeyerek insanlara kolaylıkla sağlanması ileride yaşanacak sorunlara davetiye çıkarmaktadır. Tamamen Bitkisel Herhangi Bir Katkı Maddesi İçermez Hiçbir yan etkisi yoktur hatta ve hatta daha da ileriye gidilerek 12 yaşındaki çocuklarda bile yan etki görülmemiştir. Sloganları ile zayıf ve güzel bir vücut için hayâl kuran insanlarımızın kanına giren bu kapsüllerin içeriğinde, insan vücuduna son derece zararlı Efedri ve Sibutramin adlı kimyasallar yüksek dozda kullanılarak tiroid hormonunun fazla çalışması(hipertiroidi), dolayısıyla metabolizmanın hızlanması, nabız artışı, yüksek tansiyon, kalp çarpıntısı(taşikardi), irade dışı titremeler(tremor), sonu ani ölüm ile bitebilen hastalıklara sebep olmaktadır.

Bu ürünü tarafsız olarak ve halkı bilinçlendirmek adına çeşitli araştırmalar yaptık ve burada biber hapının sağda solda yazılan zararlarını değil asıl ortaya çıkarabilecek sorunları sizler ile paylaşmaktayız. Bu ürünü illa ki kullanıcaksanız eğer aşırıya kaçmamanızı ve Biber hapı yan etkilerini gören kişiler kesinlikle kullanmayı bırakmanızı tavsiye ediyoruz.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ