Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 3,75 / Satış: 3,76
€ EURO → Alış: 4,69 / Satış: 4,71

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Finansal borçlarınız yüzünden ailenizle aranızda bazı gerginlikler oluşabilir onlara finansal sorumluluklarınızla ilgili hesap vermek istemeyebilirsiniz. Bu konuda belki de fazlasıyla hassas olduğunuz için bu kadar tepki veriyor olabilirsiniz. Ancak onların amacı size yardım etmek olabilir. Biraz daha anlayışlı olmalı, boş yere yakınlarınızı incitmemelisiniz. Ayrıca sosyal çevrenizdeki bazı kişilerin özel hayatınıza olan merakından rahatsızlık duyabilir bazı şeyleri gizlemek için ufak yalanlar söylemek zorunda kalabilirsiniz

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bizzat görüp şahit olduğunuz konularla ilgili şüpheli yaklaşımlar içerisinde olabilir, bu kafa karışıklığı ve içinizi kemiren şüphelerden dolayı kesinliğini araştırmadığınız konularda ani ve öfkeli tepkiler verebilirsiniz. Bu konuda asla dolduruşa gelmemeli ve yakın çevrenizin söyledikleriyle değil gerçekliğinden emin olduğunuz sözlerle hareket ediniz. Aksi halde hem kendinizi hem de dostlarınızı kırmanız an meselesidir. Biraz zamana bırakıp seyri izlemelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Yakın çevre bağlantılarınız olduğundan daha da güçlenerek devam ediyor olacak. Eski arkadaşlıklarınızla hoş zaman dilimleri geçirmek için önemli görüşmeler ayarlayabilir, bu görüşme esnasında yeni kişilerle tanışabilirsiniz. İlişkisi olan ikizler burçları için hayatındaki sorunlardan biraz uzaklaştıkları takdirde kafalarını dinlendirebilecek ve sakin kafayla bazı noktaları daha iyi görebilecekler.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Finansal sorunlarınızı çözümleyeceğiniz önemli bir gün. Maddi konularda yakın çevrenizden destek alabilir, kısa süreliğine bile olsa borçlarınızın bir kısmından kurtulabilirsiniz. Ancak yine de geçici değil kalıcı çözümler bulmak için harekete geçmelisiniz. Çabalarınızın ve eforlarınızın karşılığını alabilecek, yaşamınızın bazı alanlarında rahatlamalar kaydedebileceksiniz. İkili ilişkilerde ise ilk adımı atan tarafın siz oluşu mutluluk getirebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

İlişkilerde gururunuzu okşayacak güzel gelişmeler yaşayabilir, partnerinizin küçük ama anlamlı sürprizleriyle gününüz renklenebilir. Bugün yaşadığınız olaylar heyecan duygunuzu körükleyerek kendinize olan saygı ve özgüveni yükseltip, eski unuttuğunuz duygulara tekrar döndürebilir. Kariyer hayatınızda ise cesaretinizle üzerine gittiğiniz her görüşmede güzel sonuçlanmalar alabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün geçmişten gelen finansal sorunlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Ancak bu konuda uzun süredir yaşamış olduğunuz bu problemli durumdan bir ders çıkarmalı hataları geleceğe taşımamalısınız. Geçmişte denenmiş olan geleneksel yöntemlerle finansal sorunlarınıza ideal çözümler bulabilirsiniz. İçe dönüp arınmak ve biraz dinlenmek isteyeceğiniz bir süreç olabilir. Yakın çevrenizle bu anlamda gizli görüşmeler organize edebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Eşinizin ya da partnerinizin hayatıyla ilgili maddi anlamda ani gelişen sorunlarını tolere etmeniz gerekebilir. Bu konuda sizden anlayış ve yardım isteyebilirler. Biliyorsunuz zamanında yapılan her yardım karşı tarafın övgüsüne layıktır. Bu konuda her türlü desteği vermeli ve yanında olduğunu göstermelisiniz. Birebir ilişkilerinizde ise aşırı samimiyete dayalı söylemler rahatsızlık verici olabilir. Kime nasıl davranacağınızı bilmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Sağlığınız ve gündelik rutinlerinizle ilgili konular ön planda olacak. Sağlıkla ilgili sürekli kontrol altında tutulması gereken bir rahatsızlığınız varsa bunu göz ardı etmemelisiniz. Bugün ani değişim ve heveslerle yeni başlangıçlar yapmak isteyebilir, bulunduğunuz konumu güzelleştirmek adına bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Çalışma ve iş hayatınızda yakın iletişimleriniz bazı yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir. Çalışma arkadaşlarınız tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün yaşamsal bazı konularda kararsız kalacağınız, kendinizi bir noktada toplamakta zorlanacağınız, zihinsel anlamda kendinizi yetersiz hissedeceğiniz bir gün geneli. Bugün belli bir karar vermenizi gerektirecek bütün davranışlardan uzak durmalı varsa eğer sözleşme ya da imzalanması gereken şeylerden uzak durmalı, netlik oluşana kadar beklemede kalmalısınız. Zira sonraki günlerde kendinizi daha iyi ve zinde hissedebileceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bilinçaltında siz fark etmeden oluşturduğunuz, yaşamınızda sizi tedirgin eden bazı korkuları temizleyeceğiniz tesadüfler yaşayabilir, edindiğiniz bu tecrübeye sizler de şaşırabilirsiniz. Bugünlerde gördüğünüz rüyalara ayrıca dikkat etmeli, sizlere bu konuda yol gösterici nitelikte olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca yine bazı arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden önemli ve gizli yardımlar alabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Yakın çevrenizin hayatında oluşan konu ve olaylara karşı bugün hassas bir yapıda olmalı, onları anlamak için her zamankinden daha empatili davranmalısınız. Aynı zamanda kardeşlerinize karşı daha korumalı yaklaşarak, onların sorunlarına adeta bir anne gözüyle eğilmeli, yaşamsal sorunlarına karşı birlikte hareket etmelisiniz. İletişimlerde ise ilk adımı atan taraf olmanız sizi daha mutlu sonuçlarla karşılaştırabilir. Bazı sürpriz davetlere son anda karar verebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Finansal ilişkilerinizde uzun süredir devam eden sorunların yeniden gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Bugüne bu enerjiyle başlamak sizin için yorucu olsa da hiç merak etmeyin, güçlü ikna kabiliyetiniz ve insanlar üzerindeki sempatik enerjinizi kullanarak kısa bir sürede çözmeyi başarabileceksiniz. Fakat şunu da bilmeniz gerekir ki bu kısa vadede çözülen sorunlar tekrar hayatınızda baş gösterebilir. En iyisi bir an önce kalıcı çözümler yakalamanız.