Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,88 / Satış: 6,90
€ EURO → Alış: 7,83 / Satış: 7,86

2012 ÖSYM Sınav Giriş Yerleri 19 Mart

2012 ÖSYM Sınav Giriş Yerleri 19 Mart
  • 19.03.2012
  • 1.112 kez okundu

2012 ÖSYM Sınav Giriş Yerleri 19 Mart,2012 ÖSYM Sınav Giriş Yerleri,2012 ÖSYM Sınav Giriş

2012 ÖSYM Sınav Giriş Yerleri İÇİN TIKLAYIN.

Facebook Zaman Tüneli Nedir?

Öncelikle bu sistem ortaya çıkalı çok uzun bir süre olmadı ancak bu sistemi kullanan insanların %67,5 gibi ciddi bir kesimi, bu sistemden ciddi anlamda rahatsızlık duymaktadır. Baktığımız zaman ülkemizde de aslında bu durumun pek hoşa gitmediği de rahatlıkla gözlemlenebilmektedir. Bu özellik, Facebook sitesine üye olduğunuz andan itibaren ki tüm günlüklerinizi, geçmişinizi ve paylaşımınızı arkadaşlarınıza açmanızı sağlayan bir sistemdir.

Kısacası geçmişteki tüm paylaşımlarınız, durumlarınız, beğenileriniz bu sistem sayesinde birçok insan tarafından rahatlıkla gözlemlenebilmektedir. İşin önemli yanı da insanların bu özelliği hiçbir şekilde sevmemeleridir.  Geçmişte ne yaptığınızı herkese açmış oluyorsunuz ve bu, son derece ciddi ve sıkıcı bir durum.

Facebook Zaman Tüneli İptal Etme

Şimdi geldik en önemli noktalardan birisine. Aslına bakıldığında insanlar bu başlık hakkında internet üzerinde sürekli olarak araştırma yapıyor ve net bir bilgiye erişemiyor. Bu konuda birçok web sitesi araştırdık, kendi profilimizde uyguladık ve bu yazıyı hazırladık. Öncelikle bilmeniz gereken şudur ki; “Zaman tüneline geçmediyseniz eğer şanslısınız. Kullanmanızı tavsiye etmiyoruz“… Neden böyle birşey yazdık? Çünkü geçmiş paylaşımlarınız, ilişkileriniz ve geleceğiniz için ciddi sorunları meydana getirebileceğinden dolayı son derece dikkat etmenizi önemle rica ediyoruz. Facebook Zaman Tüneli İptal Etme konusunda da araştırmalar yapıyor olabilirsiniz. Nitekim bizde zaman içerisinde bunu yaptık.

Sevgili ziyaretçilerimiz, sizler için bu konuda detaylı bir araştırma yaptığımızı söylemiştik ve ulaştığımız sonucu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ne yaparsanız yapın, zaman tüneline girdiğiniz zaman çıkışınız bulunmuyor. İnternet üzerinde birçok farklı sitede bu konu ile ilgili paylaşımlar yapılmış ancak hiçbirisi işe yaramıyor. Neden diye soracaksınız? Bizzat ekip olarak denedik ve profilimizin çöplüğe dönüşmesinden başka bir sonuç elde edemedik. Bu nedenle bu konuda hiçbir uygulama yapmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ