Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
€ EURO → Alış: 7,46 / Satış: 7,49

15 dakikada 8.5 GB veri

15 dakikada 8.5 GB veri
  • 25.12.2008
  • 995 kez okundu

Verbatim’in yeni LightScribe lisanslı 8x DVD+R DL disklerine 15 dakikada 8,5 GB veri yazılabiliyor.

Verbatim’den yeni LightScribe lisanslı 8x DVD+R DL (Çift Katmanlı) diskleri ile bugün 8.5 GB tek katmanlı bir diski, en fazla 15 dakika içinde yazdırabiliyorsunuz.

LightScribe sertifikalı, yeni Verbatim Çift katmanlı diskler; bütün LightScribe uyumlu sürücüler, kopyalayıcılar ve Hewlett-Packard Company (HP) lisanslı son yazılımlarla da uyumlu. Bir taraftan verilerinizi diske yazarken, aynı zamanda disk etiketine de serigrafi kalitesinde, tek renk baskı yapabiliyor. Light Scribe 1.2 versiyonlu Baskı teknolojileriyle üretilen diskler, etiketlemede kullanılacak olan grafik, resim, imaj ve yazılarda geliştirilmiş kontrast imkanı sunuyorlar. Verbatim’in yeni çift katmanlı DVD+R diskleri, hiçbir ek yazılım veya güncelleme gerektirmeden doğrudan diske etiketleme kalitesini sunuyor.

HD Video’lar ve de internetten indirilen veriler yüksek kapasiteli bellekler gerektirdiğinden, Verbatim yeni ürünü LightScribe sertifikalı, Verbatim Çift katmanlı disklerinin kapasitesini de arttırdı. Tek tarafta çift katmanlı olan Verbatim’in LightScribe 8X DVD+R DL diskleri, standart DVD kapasitelerini 4.7 GB’dan 8.5 GB’a çıkarttı. Daha yüksek kapasite; şirketlere, içerik geliştirenlere ve de tüketicilere, 3.5 saatlik DVD kalitesinde videoları, 1 saatlik HD videoları veya 8.5 GB’lık veriyi, diski çevirmeden kaydetme imkanı sunuyor.

Verbatim LightScribe 8X DVD+R DL diskleri, Kasım ayından itibaren Avrupa’nın önde gelen dağıtıcılarında, internet satış sitelerinde ve de distribütörlerinde 5’li paketlerde satışa sunuldu.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ